מונסטר היי במאמא יוקרו

By tommy, אוגוסט 2, 2015

מונסטר היי במאמא יוקרו
4 (80%) 1 vote

גיבורי מונסטר היי עושים חשק לשחק בלי סוף

בית הספר הכי מפלצתי שיש בעולם

יפה לראות כיצד הגיבורים הצעירים של מונסטר היי מעניקים השראה רבה ללא מעט סיפורי אימה וסרטים מפחידים. אחרי הכול, גם אם סרט או ספר גורמים לנו לחששות ואפילו ללילות בלי שינה, אנו עדיין מרגישים כיצד יש להם משיכה רבה וכיצד אנו לא מוכנים לוותר על הרפתקאות שיש להן עוצמה רבה כל כך ועומק סיפורי המציג פחד ואימה.

https://www.youtube.com/watch?v=Eb78KIhkmN4

מונסטר היי הוא שמו של תיכון בו לומדים גיבורי העל שהם הכוכבים של הסדרה. עבור ילדים ונערים כאחד, הרי שהם שמחים לצפות בגיבורים שהינם פחות או יותר בני גילם, והם מאוד מעוניינים לראות כיצד כל אחד מגיבורי הסדרה יתמודד עם האתגרים שמוצבים לפניו בכל פרק. כך גם נולדות דמויות מיוחדות למכירה שלכל אחת יש את הסגנון שלה.

מונסטר היי

כל הדמויות וכל הפריטים הנלווים

הפופולאריות של מפלצות מונסטר היי היא רבה ואי אפשר להתעלם ממנה. לכן אפשר למצוא היום דמויות ופריטים שונים שהופכים כל ילד ונער למאושרים בזכות היכולת לשחק עם גיבורי הסדרה. חנות איכותית מציגה את דמויות הסדרה יחד עם עוד דמויות של המון סדרות מצליחות בעולם כדי שכל ילד ייהנה ממשחק איכותי ומרתק עם הגיבורים שלו.

גם "נייתן רוט", "ג'ניפר ונג" ואחרים מבטיחים הנאה רבה והתחדשות מתמדת עם דמויות מונסטר היי המרתקות. יחד עם אפשרויות לרכוש ערכות כמו כיתת סטודיו לאומנות, סט של חדר הלבשה, סט מטבח, סט מסיבת פרמייר, מקלחת ועוד, אין ספק שקל מאוד לראות כיצד כל מי שיוצר אוסף מרשים של דמויות נהנה מכל רגע עם גיבורי מונסטר היי המטריפים.

לרכישת בובות מונסטר היי באתר הצעצועים לילדים מאמא יוקרו

מאמא יוקרו ברשתות חברתיות:

MyPages

Weebly

Tumblr