רשת דיור מוגן

By eli, אוקטובר 23, 2016

רשת דיור מוגן
2.7 (53.33%) 3 votes

רשת דיור מוגן
בהיותנו בודקים, משווים ומבקרים בתי דיור מוגן, אנו מחפשים מקום שמצד אחד יספק להורינו המתבגרים ביטחון ופרטיות, מקום בו הם ירגישו כמו בבית ומצד שני שחיי היום יום שלהם יהיו עשירים ומלאי תוכן תוך מתן מענה על כל הצרכים הבסיסיים שלהם. רשת דיור מוגן איכותית מהווה פתרון דיור מושלם עבור קשישים או עבור אנשים שמחפשים חיי חברה, תרבות ופנאי שכן תחת קורת גג אחת ניתן ליהנות מקשת רחבה של חוגים ופעילויות.

מדוע יותר ויותר אנשים מחפשים לעבור לרשת דיור מוגן?
לשאלה זו יש כמה סיבות. ראשית כל, ככל שאנו מתקדמים בשנים תוחלת החיים עולה  בעיקר בעקבות ההתקדמות שחלה בתחום הרפואה, הפתרונות המוצעים לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות כאלה ואחרות. בנוסף, חלה עלייה ניכרת וסוג של מהפך כתוצאה מהמודעות לגבי ניהול אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ונכונה, לקיחת חלק בפעילות גופנית בכל גיל וביצוע תהליכים כמו גירוי ואימון המוח במטרה להפחית את הסיכוי להיווצרות של מחלות קוגניטיביות ושאר בעיות המעודדות תחלואה בגיל צעיר יחסית כמו השמנת יתר למשל המובילה לסוכרת, טרשת עורקים, מחלות לב וכלי דם.

סיבה עיקרית נוספת ולא פחות חשובה המעודדת מבוגרים רבים שהגיעו לגיל 60 ומתקרבים לגיל הפנסיה לעבור אל רשת דיור מוגן הינה בשל העובדה שאותם אנשים לא מעוניינים ״ליפול״ על ילדיהם העסוקים ורוצים להמשיך לחיות חיים עצמאיים משלהם, חיים שימלאו את זמנם הפנוי, זמן שקיבלו בזכות ולא בחסד, אחרי שנים רבות של עבודה קשה. למרות שתוחלת החיים עולה, עדיין יש קשישים שזקוקים לעזרה בפעולות בסיסיות מסוימות כמו הליכה אל הסופר מרקט, תשלום חשבונות, לקיחת תרופות וכדומה, בעיות שלמעשה נעלמות כאשר ההחלטה לעבור לבית דיור מוגן מתבצעת.

רשת דיור מוגן

ברשת דיור מוגן ניתן ליהנות מכל השירותים תחת קורת גג אחת מבלי להתאמץ. גם כאשר יש הגבלה כזו או אחרת על התפקוד של אדם מבוגר, רשת דיור מוגן שמתאימה לצרכיו הפיזיולוגיים והרפואיים תספק את המענה המושלם ואותו אדם יוכל ליהנות ממגוון עצום של פעילויות ספורטיביות כמו שחייה, פילטיס, יוגה, הליכה קבוצתית בחיקה הטבע, פעילויות חברתיות כמו הרצאות וטיולים, תזונה בריאה ועוד מגוון של שירותים שיקלו על חייו, ישפרו את איכות החיים ויגרמו לו לחוש שמחה, מלאות ותחושת ביטחון. תחושה שחשובה מאין כמוה בכל גיל כמובן אך עולה הצורך לחוש אותה עולה עם השנים והופך לצורך חיים בסיסי. עצם העובדה שברשת דיור מוגן יש עוד המון אנשים שבחרו את הבחירה הזו מרצונם החופשי יוצרת אווירה משפחתית וחברית, מאפשרת להם לקחת חלק ולחוש שהם חלק ממקום שרוצה אך ורק בטובתם האישית.