חתונה בגן אירועים

האם משתלם מחיר המנה בגני אירועים?

By tommy, יוני 4, 2016

האם משתלם מחיר המנה בגני אירועים?
4.5 (90%) 2 votes

אם בעבר רוב החתונות התקיימו ונערכו באולמות אירועים בשל העובדה הפשוטה שלא היו אפשרויות נוספות מלבד מקומות סגורים ומקורים, כיום הדברים השתכללו והתפתחו וניתן לערוך כל אירוע, בת מצווה או בר מצווה, ברית או בריתה וכמובן חתונות, בגני אירועים הממוקמים בטבע הפתוח. חתונה בגן אירועים הפכה במרוצת השנים לאחת האופציות המבוקשות ביותר עבור מרבית הזוגות הצעירים המבקשים להינשא בעתיד הקרוב.

מדוע מעדיפים זוגות צעירים להתחתן בגני אירועים למרות מחיר המנה היקר יותר?

בשל היתרונות המובהקים של גן אירועים בכלל ובפרט גן אירועים במרכז, הבחירה בגן אירועים כיום היא הבחירה הפופולארית ביותר. אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של גן אירועים הוא העובדה שהוא שוכן בלב הטבע וניתן להבחין מסביב בשדות ובפרדסים מלבלבים. אפשר לומר בביטחון מלא שלא תצליחו למצוא אתר יותר רומנטי מזה לחגיגת אירוע החתונה.

גן אירועים הינומה מתאפיין באווירה הכפרית והאינטימית שהוא יוצר, אירוע תחת כיפת השמיים באוויר הפתוח ובמיוחד אירוע שנערך בחודשי הקיץ או האביב לא ניתן בכלל להשוואה עם אירוע שנערך באתר סגור דוגמת אולם אירועים. לעתים נוכל למצוא גן אירועים במרכז הארץ אשר כולל במתחם בריכת שחייה, מה שהופך את הזמן שלאחר החופה לאטרקטיבי ביותר, מיד עם סיום החופה כל האורחים, מוזמנים לקפוץ לבריכה ולהקל על החום הכבד, במידה והחתונה נערכת בחודשי הקיץ החמים, יולי אוגוסט.

גן אירועים

כאשר החתונה נערכת בעונת החורף או הסתיו, תמיד קיימת האפשרות לבחור גן אירועים הכולל גם אזורים מקורים, בעלי מחיצות קיר שקופות מזכוכית. מבעד למחיצות השקופות ניתן להביט בנוף הירוק והגשום מסביב לחופה ולשולחנות, מה שמאפשר שילוב מקסימאלי בין הנאה מהטבע הירוק להתמודדות מתאימה עם תנאי מזג האוויר בחורף.

רוב גני האירועים גדולים יותר בהיקפם ביחס לאולמות מקורים והם גם מציעים לכלל המוזמנים לשהות בפינות חמד ירוקות אשר נושאות אופי רומאנטי.

לפני חתימה על החוזה יש לבדוק כמה פרטים

ראשית עליכם לוודא שגודל הגן אכן מאפשר ומתאים לכמות המוזמנים לחתונה. מרבית הגנים עובדים מול חברות קייטרינג מסוימות, על כן חשוב לברר שמדובר בחברה טובה שמספקת אוכל איכותי וייחודי. כמו כן הקפידו לברר מהם השירותים אשר מציע הגן ומה טיבם כמו למשל צוות העובדים, סידור השולחנות, עיצוב החלל וכדומה.

בקרו באתר מחיר מנה להצצה במחירי גני האירועים

מחיר מנה גם ברשתות החברתיות: